info@adaptica.cz | +420 577 008 511
info@adaptica.cz | +420 577 008 511

QI Mobile

QI Mobile je mobilní verze informačního systému QI. Systém QI nenahrazuje, ale skvěle doplňuje. Takže objevíte funkce, které jste dosud v QI používali jen zřídka, například propojení s navigací nebo odeslání mms. 

Co umí QI Mobile?

Aplikace toho umí docela dost a další funkce právě připravujeme.

Moje firma

On-line pohled do podnikového informačního systému QI, který vaše firma používá. Máte po ruce užitečné informace, které čas od času potřebujete, ale v hlavě je nenosíte. 

Obchodní partneři

Abecedně setříděný seznam všech firem z databáze systému QI. Snadno v něm najdete ty správné kontakty, IČ nebo adresu zákazníka. 

Lidé

Telefony, maily, adresy a fotky pěkně na jednom místě. Z QI Mobile můžete rovnou telefonovat komu chcete.

Všechny kontakty

Všechny kontakty na jedné hromadě. Užitečné zvlášť, když si úplně přesně nemůžete vzpomenout, jak jste si kontakty uložili. Díky této funkci prohledáte každičký kousek QIčka.

Moje úkoly

Seznam všeho, co je v nejbližší době potřeba udělat. Tato funkce se skvěle hodí pro práci v terénu, zvlášť když si potřebujete něco vyfotit u zákazníka nebo udělat poznámku. 

Moje schůzky

Všechno co vás v nejbližší době čeká a nemine. V detailu najdete, kdo tam s vámi bude a kde se schůzka koná. Určitě se to bude hodit, pokud trčíte v zácpě a máte zpozdění. Můžete rychle zavolat, ať na vás počkají a spustit navigaci s nejrychlejší cestou do cíle.

Docházka

Kdo je v práci a kdo není? Funkce, která se hodí především ve větších firmám (v těch malých na sebe vidíte). Snadno zjistíte, jestli je přítomen kolega o dvě budovy dál a o tři patra výš.

Neuhrazené pohledávky

Kdykoliv máte po ruce aktuální seznam nezaplacených pohledávek. Je dobré vědět, kdo vám dluží a koho můžete popohnat s platbou. Pořádek dělá přátele, ne?

  Máte nápad na další funkce, které by se vám hodily? Napište nám vaše přání, rádi si rozšíříme obzory.  

Přehledný design

Zvolili jsme jednoduchý a přehledný design, abyste se rychle dostali k tomu, co potřebujete. Na neotřelé obrázky si můžete zajít o víkendu do galerie. QI mobile jde o to, mít praktické informace rychle po ruce. 

Vyzkoušejte QI Mobile na svém telefonu


Obrázky jsou jedna věc, praxe druhá. Osahejte si mobilní aplikaci pro QI na svém mobilu dřív, než se rozhodnete, zda si ji koupíte. Malou ochutnávku funkcí máte od nás zdarma. Zkoušejte, jak dlouho chcete, nemáme žádná časová omezení.


Stáhněte si QI Mobile pro Android, iOS i Windows Phone

Snadno ho najdete, když použijete  klíčová slova "QIMobile" nebo "Adaptica".