info@adaptica.cz | +420 577 008 511
info@adaptica.cz | +420 577 008 511

Co děláme

Dodáváme informační systém. Navrhneme systém přesně podle vašich požadavků a finančních možností.

Specializujeme se na dodávky informačního systému QI, který známe do posledního tlačítka a víme, jak z něj dostat to nejlepší. Nejprve zjistíme, co potřebujete, pak navrhneme řešení. Dodržíme termíny a nebudeme slibovat vzdušné zámky. Slibujeme. Domluvíme se s dodavateli softwaru, který si chcete ponechat, na propojení s QI. Pokud bude potřeba, nakoupíme hardware. Pomůžeme vám, aby si lidé na nový software zvykli, a naučíme je QI ovládat. Zkrátka, zajistíme, aby vám informační systém skutečně pomohl.

Organizujeme výběrová řízení. Uspořádáme výběrové řízení na informační systém a vybereme vám ten pravý.

Pomůžeme vám sestavit zadání a oslovit firmy a zorientovat se v nabídkách. Pohlídáme technické parametry a řekneme vám, na co se zaměřit při prezentaci dodavatelů. Všechny významné dodavatele firemního software známe a víme, v čem jsou dobří. Pokud budete chtít, pohlídáme i zavedení informačního systému ve vaší firmě a uvedení do ostrého provozu.

Konzultujeme. Probereme spolu dlouhodobé problémy ve vaší firmě.

Nemáme patent na řízení firem, ani nepíšeme chytré příručky. Během nasazování informačního systému jsme však nahlédli pod pokličku stovkám firem. Věřte, že každou firmu někde tlačí bota a cesta k řešení není jen jedna. Neprozradíme cenné know-how našich zákazníků, ale popíšeme vám, jak se s problémy vypořádali podobné firmy, jako je ta vaše. Inspirujte se. Nic za to nedáte.