E-komunikace QI

E-komunikace QI

QI nabízí široké možnosti elektronického propojení mezi různými subjekty. Komunikace s úřady, obchodními partnery a dodavateli, zákazníky či bankami tak může zabírat mnohem méně času a peníze šetří i díky snížení výdajů na tisk, papír a poštovné.

Jaké nástroje systém QI používá pro e-komunikaci:

E-mail

QI dokáže rozesílat zákazníkům hromadnou poštu ručně i automaticky. V systému je možné přijímat i ukládat veškerou e-mailovou komunikaci s každým zákazníkem a mít tak o ní kdykoli přehled. Zároveň slouží jako mocný nástroj pro elektronickou fakturaci a zasílání upomínek při vymáhání pohledávek.

SMS

QI umožňuje odesílat zákazníkům či partnerům mobilní textové zprávy přímo z informačního systému. Jimi mohou firmy zákazníky informovat o vyúčtováních, plánovaných odstávkách služeb, stavech objednávek nebo je upozorňovat na aktuálním datum splatnosti pohledávek či její uplynutí.

ISDOC

Nástroj pro elektronickou fakturaci, který umožňuje automaticky, v elektronické podobě a v reálném čase přenášet doklady mezi QI a informačními systémy obchodních partnerů. Firmy díky němu odbourají náklady spojené s papírovou agendou, poštovným a významně urychlí proces zpracování dokladů.

Datové schránky

Ke své datové schránce mohou společnosti přistupovat přímo z QI a ušetřit tak spoustu času. Systém umožňuje automaticky stahovat došlé zprávy a určovat, kterému subjektu se doručí. Nové zprávy je v něm možné vytvářet ručně i automaticky. Firmy navíc ušetří za Datový trezor, protože v QI mají vše automaticky archivováno.

Napojení na telefonní ústředny

Obchodní jednotku ocení společnosti, které jsou v přímém kontaktu se svými zákazníky i obchodními partnery a potřebují znát veškeré dostupné údaje o volajících.

Reference

Komu jsme pomohli

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?