Prodej a nákup QI

Prodej a nákup QI

Informační systém QI přináší nástroj, díky kterému budete mít všechna důležitá data pohromadě včetně přehledu o pohybu zboží. S modulem Prodej a nákup je obchodování zase o něco jednodušší.

Co v Prodeji a nákupu QI oceníte?

 1. Usnadňuje administrativu
  QI podporuje automatizovanou tvorbu dokladů, které spadají pod obchodní agendu. Například objednávky přijaté převedete pár kliky přímo do výrobní zakázky, tím se automaticky vygenerují třeba žádanky na materiál. Ze zadaných údajů o prodeji se poté vytvoří dodací listy. Při tvorbě objednávek vydaných systém prověří stav zásob na skladě, dohledá optimální dodavatele i ceny a zohlední další kritéria jako třeba termín doručení. Všechny dokumenty je možné tisknout podle různých předloh.
 2. Sleduje vývoj obchodních případů
  Systém QI pomocí pipeline umožňuje sledovat stavy rozjednaných obchodních případů. Podle informací o množství rozjednaných aktivit můžete odhadovat potenciální příjmy a řídit nákladové aktivity.
 3. Sleduje pohyby zboží
  QI podává informace o šarži, sériovém čísle či expiraci zboží. Zároveň eviduje údaje o reklamacích. Také umí vysledovat každé zboží či materiál, a to i za hranicemi České republiky. Navíc poskytuje podklady pro vykazování Intrastatu.
 4. Pomáhá s tvorbou cen
  Modul Prodej a nákup QI podporuje různé definice cen, u dlouhodobých partnerů pracuje s rámcovými objednávkami.
 5. Přehledné informace o zboží
  Pokud používáte i Sklady, získáte podrobný přehled o veškerém zboží. Modul zajišťuje řízení hmotných toků, sledování příjmů, převodů, výdejů a stavu zásob. Podporuje také řízení inventur.

Reference

Komu jsme pomohli

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?