Modul Projekty

Modul Projekty

Úkoly, schůzky i finanční přehled pěkně na jednom místě. S modulem Projekty ohlídáte stav jednotlivých úkolů, rozpočet nebo třeba využití kapacit strojů i pracovních týmů.

Co vám Projekty v QI usnadní

 

Přehled o všech rozpracovaných projektech na jednom místě

Každý projekt v QI můžete začít vytvářet vkládáním termínů akcí a úkolů nebo ho odvodit z modulu Procesy a workflow.

QI pak dokáže propojit všechny dílčí aktivity, které souvisí s daným projektem. Díky tomu vysledujete například využití strojů, stavy obchodních případů, kapacity jednacích místností nebo vytížení zaměstnanců. Projekt si také díky přehledným diagramům můžete zobrazit jako celek – všechny úkoly uvidíte zaznamenané na časové ose. Software vždy respektuje Vámi určenou strukturu. Lze posouvat termíny jednání, pozastavovat části projektu nebo ho rozšířit o další úkoly či projekty.

 

Můžete sledovat náklady a výnosy projektu

V rámci QI je možné ke každému projektu dopředu připravit rozpočet a rozdělit ho do struktury. Stačí přidat do stromové struktury plánované náklady a výnosy.

Téměř každý náš zákazník vede účetnictví v QI, takže sledovat skutečné náklady a výnosy je velmi snadné.  Moduly jsou samozřejmě provázané a systém nabízí různé BI pohledy na ně.

 

Zajistí rovnoměrné rozložení práce

Modul také zajišťuje informace o pracovních kapacitách jednotlivců i celého týmu – snadno tak zjistíte, koho můžete do projektu zařadit a kdo už má plnou kapacitu. QI vám umožní pružně reagovat na změny, přizpůsobovat a aktualizovat.

 

Podporuje spolupráci zaměstnanců

Informační systém propojí celý projektový tým. Pro členy týmu, kteří nejsou každý den u počítače, můžete využít mobilní aplikaci QI Mobile. Vše pak můžete propojit s Microsoft Outlookem nebo vaším účtem na Googlu. Synchronizovat lze úkoly, kalendáře, kontakty a poštu.

Reference

Komu jsme pomohli

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?