Snadnější práce s QI

Distribuce léčiv

V QI dokážete sledovat každý pohyb léku. S lékem putují informace o jeho původu, složení nebo třeba zařazení do skupin. Bez obav zajistíte všechny předepsané povinnosti evropských i českých schvalovacích orgánů. A ještě vám zbude čas na rozvoj firmy.

Usnadní komunikaci s dodavateli a odběrateli.
Pohlídá cenotvorbu.
Podpoří 100% dohledatelnost každé krabičky léku.
Zvýší produktivitu práce při příjmu nového zboží na sklad.
Omezí chyby při skladování a výdeji.
Sníží ztráty způsobené expirací léčiv.

Speciality pro distributory léčiv

Číselník PDK

Informační systém QI podporuje číselník PDK. Z množství údajů jsme vytipovali ty, které potřebujete aktualizovat a případně editovat u jednotlivých položek. Mimo jiné jsou v číselníku Léčivých přípravků uvedeny informace o účinné látce léčiva a zařazení léčiva do skupiny ATC. Do systému je možné importovat celý číselník PDK a následně provést aktualizaci zboží, které evidujete nebo zařadit nové zboží.

Komunikace s obchodními partnery

Podporujeme jednotný formát objednávek, dodacích listů a dalších dokladů při předávání informací mezi obchodními partnery v elektronické podobě.

Ověřování zboží u NOOL

QI umožňuje ověřit u NOOL nejen každou položku zvlášť, ale i všechna balení najednou. Tím dochází ke značnému zefektivnění práce ve skladě.  Pracovník ve skladě nejprve načte všechny GS1 kódy, poté ověří u NOOL. Nakonec se mu zobrazí přehledový formulář stavu zásob včetně výrobních čísel a stavu komunikace s NOOL.

Povolení k distribuci léčiv

V systému QI máme evidenci povolení distribuovat léčiva. Ta umožňuje sledovat, které subjekty mají platná povolení pro obchodování ke skupině léčiv nebo ke konkrétnímu léčivu.

Můžete snadno ověřit, zda váš obchodní partner může nakoupit nebo prodat konkrétní lék.

Práce s cenami

Systém hlídá poměrně složitou regulaci cen v celém distribučním řetězci.

Prodej a nákup

Přehledy prodejů, porovnání plánovaných a skutečných výnosů nebo třeba výkazy práce. Když už máte data, můžete na ně v systému koukat zleva i zprava.

CRM a marketing

Přehledy prodejů, porovnání plánovaných a skutečných výnosů nebo třeba výkazy práce. Když už máte data, můžete na ně v systému koukat zleva i zprava.

  • Co říkají naši zákazníci

    Díky přechodu na QI pracujeme efektivněji

    „S původním systémem jsme obrazně řečeno pádlovali, díky přechodu na QI a technologii SQL jsme ale získali motor. Naše práce je efektivnější – firma roste, ale počet obchodních zástupců zůstává stejný.“

    Richard Mazal, jednatel a spolumajitel společnosti SMERO
    Více informací

Prohlédněte si

Naše další reference

Výhody řešení se systémem QI

Pořiďte si nadčasové řešení, které s vámi bude růst. Tým konzultantů z Adaptiky se o vás postará a vytvoří vám řešení na míru.

Data pohromadě v jednom systému

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Nadčasová investice

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Skvělý zákaznický servis

Každého konzultanta budete znát osobně. Všechna vaše přání a požadavky budou zaznamenány v zákaznickém portálu. Budete tak mít stále přehled, co se s nimi děje.

Podívejte se, jaké funkčnosti systém QI nabízí.

Systém QI

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?