Snadnější práce s QI

Projektové firmy

Zabýváte se projektovou, inženýrskou nebo konzultační činností? Pak Vám dobře poslouží QI, se kterým projekty uřídíte na profesionální úrovni a ve standardech vyžadovaných legislativou.

Akce umožňuje řídit kapacity osob a statků, lze ji plánovat, průběžně vyhodnocovat, kontrolovat její rozpočet, vyčíslit cash flow a nedokončenou výrobu. Samozřejmostí je přehledné grafické rozhraní, řízená dokumentace a nástroje workflow pro automatizaci procesů.

Projekty

Vše začíná  přípravou zakázky, kdy informační systém pomáhá vytvořit veškeré podklady pro projekt, zajistí například materiály pro tvorbu studie proveditelnosti.

Organizace a řízení

Důležitá je podpora hladkého průběhu samotného projektu. V QI můžete sledovat a vyhodnocovat úspěšnost i rentabilitu.

DMS

QI řídí nejen zdroje, ale také tok veškerých dokumentů, které vznikají v příslušných procesech.

Finance

Na stav rozpočtu můžete dohlížet i v průběhu zakázky, což oceníte například při dílčím plnění. Ke konkrétním akcím je možné přiřazovat faktury a další doklady – souhrn nákladů a příjmů tak máte vždy k dispozici.

  • Co říkají naši zákazníci

    Díky přechodu na QI pracujeme efektivněji

    „S původním systémem jsme obrazně řečeno pádlovali, díky přechodu na QI a technologii SQL jsme ale získali motor. Naše práce je efektivnější – firma roste, ale počet obchodních zástupců zůstává stejný.“

    Richard Mazal, jednatel a spolumajitel společnosti SMERO
    Více informací

Prohlédněte si

Naše další reference

Výhody řešení se systémem QI

Pořiďte si nadčasové řešení, které s vámi bude růst. Tým konzultantů z Adaptiky se o vás postará a vytvoří vám řešení na míru.

Data pohromadě v jednom systému

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Nadčasová investice

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Skvělý zákaznický servis

Každého konzultanta budete znát osobně. Všechna vaše přání a požadavky budou zaznamenány v zákaznickém portálu. Budete tak mít stále přehled, co se s nimi děje.

Podívejte se, jaké funkčnosti systém QI nabízí.

Systém QI

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?