Snadnější práce s QI

Velkoobchod

Systém QI ustojí velké množství objednávek, desetitisíce položek v různých variantách a s různými cenami. Naši zákazníci mají QI napojeno na svůj e-shop a všechny informace i obrázky spravují v QI. A co teprve ten pořádek, který budete mít ve skladech!

Zvýší produktivitu práce při příjmu nového zboží na sklad.
Omezí chyby při skladování a výdeji.
Sníží ztráty způsobené expirací léčiv.
Usnadní komunikaci s dodavateli a odběrateli.
Pohlídá cenotvorbu.
Podpora 100% dohledatelnosti každé krabičky léku.

Nabídky, poptávky, objednávky, příjemky, výdejky, dodací listy a faktury jsou denním chlebem každého velkoobchodu a takto je také podporován proces řízení obchodu – rychle a přesně (bez duplicit a zbytečně opakované práce).

Významně při tom pomáhá řešení WMS – řízení příjmu a výdeje ze skladových pozic prostřednictvím čteček. Zde je možné implementovat „chytré“ skladové procesy pro rychlé uložení na správné pozice a vychystání skladových položek prostřednictvím balicích listů a distribuci rozvozovými trasami.

Integrován je manažerský informační nástroj na bázi business intelligence pro hodnocení veškerých obchodních procesů.

Další moduly

V oboru velkoobchodu využijete především tyto moduly, které vám zpříjemní život.

Sklady a WMS

Evidovaná data i koordinované dodávky: s QI budete mít pohyb zboží pod dohledem. Využít můžete EAN i QR kódy a automatickou tvorbu všech skladových dokumentů.

Prodej a nákup

S evidencí odběratelů budete mít vždy přesné informace o obchodních partnerech. Řízení byznysu tak bude snazší.

QI-shop

Komfortní prodej zajistí integrovaný internetový obchod. Vaši odběratelé ocení jeho jednoduché intuitivní ovládání, fulltextové vyhledávání nebo možnost prohlížet zboží ve více jazycích a měnách.

Doprava

V rámci distribuce jsme podchytili procesy spojené s řízením dopravy, celními sklady, evidencí subdodavatelů i nakládání s obaly.

  • Co říkají naši zákazníci

    Díky přechodu na QI pracujeme efektivněji

    „S původním systémem jsme obrazně řečeno pádlovali, díky přechodu na QI a technologii SQL jsme ale získali motor. Naše práce je efektivnější – firma roste, ale počet obchodních zástupců zůstává stejný.“

    Richard Mazal, jednatel a spolumajitel společnosti SMERO
    Více informací

Prohlédněte si

Naše další reference

Výhody řešení se systémem QI

Pořiďte si nadčasové řešení, které s vámi bude růst. Tým konzultantů z Adaptiky se o vás postará a vytvoří vám řešení na míru.

Data pohromadě v jednom systému

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Nadčasová investice

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Skvělý zákaznický servis

Každého konzultanta budete znát osobně. Všechna vaše přání a požadavky budou zaznamenány v zákaznickém portálu. Budete tak mít stále přehled, co se s nimi děje.

Podívejte se, jaké funkčnosti systém QI nabízí.

Systém QI

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?