Snadnější práce s QI

Výroba

S QI zvládnete perfektně naplánovat výrobu, ale také rychle reagovat na nenadálé změny. Oceníte velmi propracované kalkulace cen hotových výrobků, které respektují časté změny cen vstupních surovin. Zkrátka, QI vám dá jistotu rozhodování i v nejistých podmínkách.

Složité i jednoduché kalkulace pro optimální nacenění zakázky
Exaktní, a přitom variabilní definování výrobních postupů
Kapacitní plánování včetně grafických pohledů s ohledem na priority  
Sledování nedokončené výroby
Vykazování operaci pomocí čárových kódů
Urychlení práce ve skladu a tisky dodacích listů z mobilního terminálu WMS
Optimalizace zásob

Široký sortiment, různé druhy výroby, zároveň nároky na vysokou kvalitu, a navíc maximální tlak na flexibilitu? Vše se dá zvládnout. QI umí nabídnout řešení pro všechny požadavky, například stanovené předpisy v TPV i volnou ruku v řízení výroby, pokud se předpis přizpůsobuje aktuálnímu přání zákazníka.

QI návrhy konstrukce přenese z CAD systému přímo do výroby, kde je pak můžete měnit dle skutečnosti a tvořit z nich nové předpisy. Vést výrobu pak hravě zvládnete s dílenským řízením nebo přímo nad seznamem výrobních zakázek.

S QI získáte naprostý přehled nad produkcí. Pokud k tomu doplníte ekonomické přehledy a hodnocení zakázek, získáte jasnou výhodu nad konkurencí. Přesně budete vědět kolik úsilí, času a peněz Vás jednotlivé výrobky stojí. 

Doporučené moduly

Moduly, ze kterých pro vás poskládáme základní řešení. 

Řízení výroby

S QI můžete k vykazování stavu výroby využít on-line terminál se čtečkami čárového kódu. Výsledkem je snížená chybovost při sběru dat, která jsou určující pro plánování výroby

Plánování výroby a APS

S včasnými a spolehlivými dodávkami i snížením nákladů pomůže plně integrovaný nástroj APS. Mimo jiné naplánuje výrobu i kapacity a zefektivní všechny související procesy.

Kvalita

Snadno dostupné sady přehledových formulářů a tiskových výstupů Vám usnadní dokumentační a kontrolní činnosti nejen v rámci normy ISO 9001.

Finance

Skvělý doplněk výrobních modulů, který podpoří řízení a optimalizaci finančních toků? Manažerský dashboard Vám poskytne reporty o prodeji, aktuální náhled na rozpočet nebo podrobný přehled o kalkulaci výrobků a výkazy zisků a ztrát.

Sklady a WMS

Modul umožňuje řízení hmotných toků mezi neomezeným množstvím skladů.

  • Co říkají naši zákazníci

    Díky přechodu na QI pracujeme efektivněji

    „S původním systémem jsme obrazně řečeno pádlovali, díky přechodu na QI a technologii SQL jsme ale získali motor. Naše práce je efektivnější – firma roste, ale počet obchodních zástupců zůstává stejný.“

    Richard Mazal, jednatel a spolumajitel společnosti SMERO
    Více informací

Prohlédněte si

Naše další reference

Výhody řešení se systémem QI

Pořiďte si nadčasové řešení, které s vámi bude růst. Tým konzultantů z Adaptiky se o vás postará a vytvoří vám řešení na míru.

Data pohromadě v jednom systému

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Nadčasová investice

Všechna data, která do systému vložíte jsou spolu provázaná. Udělat manažerské rozhodnutí je najednou příjemnější a v každý okamžik víte, kam vaše firma směřuje.

Skvělý zákaznický servis

Každého konzultanta budete znát osobně. Všechna vaše přání a požadavky budou zaznamenány v zákaznickém portálu. Budete tak mít stále přehled, co se s nimi děje.

Podívejte se, jaké funkčnosti systém QI nabízí.

Systém QI

Napište nám

Máte zájem o podobné řešení pro vaši firmu?