info@adaptica.cz | +420 577 008 511
info@adaptica.cz | +420 577 008 511

Uspořádali jsme konferenci pro naše zákazníky

IMG_1800Legislativní novinky pro nadcházející rok, modul CRM nebo mobilní aplikace QI Mobile byly ústředními tématy říjnové konference uživatelů informačního systému QI, kterou jsme uspořádali.  V kongresovém centru REC Group ve Starém Městě se sešlo bezmála sto hostů.

Hlavním tématem celého dopoledne bylo CRM v QI a jeho napojení na systém HorryWin. „Propojení jsme ukázali na oblastech, které zajímají snad každou firmu, například šlo o synchronizaci kontaktů osob a firem, nákupů a prodejů nebo pohledávek a závazků. Věnovali jsme se i plánování aktivit v organizačním kalendáři,“ shrnul část programu jednatel Adapticy Jan Melzer.

Podělili jsme také o know-how při využívání CRM nejen v rámci informačního systému, ale také mobilní aplikace QI Mobile. „Modul CRM patří v naší společnosti k nejoblíbenějším, každodenní fungování si bez něj ani nedokážeme představit. Zákazníkům jsme prozradili tipy na jeho ovládání,“ dodal Melzer. Po obědě následovalo představení dalších novinek ze systému HorryWin a prezentace informací o legislativních změnách pro rok 2016.